top of page

Pārslas

Plastmasas pārslas

Plastmasas pārslas rodas dažādu plastmasas atkritumu pārstrādes rezultātā. Izlietotā plastmasa tiek savākta, šķirota, attīrīta un samalta jaudīgā drupināšanas iekārtā.

Šim procesam ir nozīmīga loma plastmasas pārstrādes procesā, jo šādi pārstrādāti plastmasas atkritumi atgriežas jau kā izejviela pie plastmasas izstrādājumu ražotājiem.

Ieguvumi no plastmasas pārslu ražošanas un izmantošanas:

  • Plastmasas pārslas ražošanas uzņēmumiem ļauj taupīt materiālu. Šķirotajām, attīrītajām un samaltajām pārslām ir līdzvērtīgas tehniskās īpašības, kā no naftas produktiem ražotajam pirmmateriālam.

  • Pārstrādātas un atkārtoti izmantotas plastmasas izmaksas ir zemākas, kas ļauj ražotājiem taupīt līdzekļus iepērkot nepieciešamos materiālus jaunu produktu ražošanai.

  • Plastmasas atkritumu pārstrāde un atkārtota izmantošana samazina bioloģiski nenoārdāmo cilvēka radīto atkritumu nonākšanu vidē.

  • Nešķirota plastmasa bieži vien tiek dedzināta enerģijas un siltuma ražošanai. Plastmasas šķirošanas rezultātā samazinās sadedzināto atkritumu daudzums šādi mazinot vides piesārņojumu.

 

Uzņēmums Galangal piedāvā plašas plastmasas materiālu pārstrādes iespējas. Mēs ražojam plastmasas pārslas no dažāda veida plastmasas atkritumiem, taču mūsu galvenā kompetences joma ir HDPE plastmasas pārstrāde.

Piedāvājam sekojošus plastmasas pārslu veidus:

Uzņēmums Galangal interesējas par šādiem plastmasas lūžņu veidiem:

bottom of page